do kasy suma: 0,00 zł

Masz pytania? Prosimy o kontakt:

Zadzwoń do nas+48 34 363 16 98

Uprawa Roślin

Bisteran – nowoczesny, inteligentny środek o szerokim zastosowaniu w uprawach.

Decyzją Ministerstwa Rolnictwa i RW środek zalecany jest do upraw sadowniczych warzywniczych i ozdobnych, aplikowany na rośliny w formie opryskiwania lub doglebowo w celu podnoszenia ich jakości, indukcji odporności i minimalizowania patogenów. Jest najskuteczniejszym środkiem w gojeniu i regeneracji roślin po uszkodzeniach mechanicznych, powodowanych przez patogeny, oraz czynniki biologiczne oraz zabezpiecza przed infekcjami.

czytaj całość »
Przetwórstwo spożywcze

Huwa San TR50 to innowacyjny, bezpieczny dla środowiska, płynny środek dezynfekujący, idealny w szerokim zakresie zastosowań w przemyśle obróbki żywności i napojów. Skuteczna dezynfekcja jest niezbędna we wszystkich procesach obróbki żywności. HUWA-SAN TR50 aplikuje się w celu dezynfekcji powierzchni (np. ściany, podłogi, maszyneria, sprzęt itd.) jak i w celu stosowania do wody procesowej, aby ta nie stała się  źródłem zakażenia bakteryjnego. 

czytaj całość »
Baseny

Proekologiczny środek dezynfekujący oparty na aktywnym tlenie – rewolucja w dezynfekcji i uzdatnianiu wody
Zastosowanie w basenach, ośrodkach SPA, saunach, jacuzzi, solariach znacząco poprawia bakteriologiczną jakość wody i zapobiega wzrostowi alg. Niszczy bakterie chorobotwórcze ameba, biofilm, grzyby, wirusy itp. Bez jakichkolwiek skutków ubocznych. Używając Huwa-San TR-50 woda staje się bezzapachowa i bogata w  tlen.

czytaj całość »
Kosmetyk i Farmaceutyka

Innowacyjna technologia w dezynfekcji 

Preparat Huwa San TR50 oparty jest na unikatowym składzie nadtlenku wodoru stabilizowanego srebrem zapewnia wysoką, długotrwałą skuteczność działania, a jednocześnie wysoki stopień bezpieczeństwa stosowania. Huwa San TR50 posiada właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze, prątkobójcze i wirusobójcze. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl