do kasy suma: 0,00 zł

Masz pytania? Prosimy o kontakt:

Zadzwoń do nas+48 34 363 16 98

Środek Huwa San TR50 nie posiada pozwolenia M.R. i R.W. na stosowanie w uprawach i może być stosowany wyłącznie do dezynfekcji powierzchni.

Do stosowania w uprawach roślin dopuszczony jest produkt Bisteran - decyzja M.R.i R.W. nr S-253g/19

Higiena w sadzie i w plantacji

Dezynfekcja podczas cięcia drzew i krzewów. Okres zimy to czas na cięcie formujące i korekcyjne drzew i krzewów.  Dokonuje się go w tym okresie, aby zminimalizować ryzyko infekcji niebezpiecznymi dla zdrowia roślin patogenami.

Warto, więc wiedzieć, że aby przebiegło ono zgodnie z planem minimalizacji infekcji należy dezynfekować narzędzia tnące.

Do tego celu firma Desio Holding Sp. z o.o.  zaleca produkt HUWA SAN TR50 zatwierdzony przez Ministerstwo Zdrowia. Jego unikalna formuła opiera się na działaniu srebra i nośniku, który po zetknięciu się zainfekowaną drobnoustrojami powierzchnią uwalnia cząsteczki aktywnego tlenu niszcząc w ten sposób układ oddechowy i doprowadzając do natychmiastowej śmierci patogena.

Dzięki takiemu działaniu nie dochodzi do powstawania mechanizmów odporności, dlatego preparat można regularnie, bezpiecznie stosować bez ryzyka mutacji czynników chorobotwórczych w formy odporne na działanie substancji aktywnej HUWA SANU, bez konieczności stosowania się do zasady zachowania przemienności stosowanych preparatów.

Dezynfekcja jest obowiązkową procedurą, którą muszą spełnić nowoczesne gospodarstwa chcące dalej się rozwijać jak i te, które są zarejestrowane w kategorii „integrowanej produkcji”, oraz wszystkie, które produkują owoce na rynek owoców i warzyw deserowych.

Preparat ten ma laboratoryjnie potwierdzoną skuteczność na patogeny wywołujące alternariozę, szarą pleśń, zamieranie pędów, fuzariozę, fytoftorozę oraz wszystkie wirusy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl