do kasy suma: 0,00 zł

Masz pytania? Prosimy o kontakt:

Zadzwoń do nas+48 34 363 16 98

Środek Huwa San TR50 nie posiada pozwolenia M.R. i R.W. na stosowanie w uprawach i może być stosowany wyłącznie do dezynfekcji powierzchni.

Do stosowania w uprawach roślin dopuszczony jest produkt Bisteran - decyzja M.R.i R.W. nr S-253g/19

Dlaczego zrównoważone rolnictwo jest ważne?

Dlaczego zrównoważone rolnictwo jest ważne? 

 

Zrównoważone rolnictwo to pojęcie, które coraz częściej gości na ustach rolników i producentów żywności. Jego celem jest promowanie zrównoważonego systemu gospodarowania, polegającego na racjonalnym wykorzystaniu zasobów przyrody, dzięki któremu możliwe staje się ograniczenie negatywnego wpływu rolnictwa na środowisko naturalne.  

 

Według prognoz, przy stale rosnącej potrzebie zwiększenia produkcji żywności, zainteresowanie ideą zrównoważonego rolnictwa nie jest przypadkowe. Eksperci przewidują, że w 2050 r. populacja ludzi ma wynieść prawie 10 miliardów! Zważywszy na ograniczone zasoby gleby, wody i energii na Ziemi, stale zwiększająca się świadomość rolników w tej dziedzinie jest jak najbardziej wskazana. 

 

Rolnicy działający zgodnie z filozofią zrównoważonego rolnictwa, zwracają szczególną uwagę na proces budowania żyzności gleby, a także na konieczność jej ochrony. Dużą wagę przykładają również do ochrony wody oraz powietrza przed zanieczyszczeniem oraz troszczą się o pozostałe zasoby środowiska – bioróżnorodność 

Zrównoważone gospodarstwo rolne wspiera uprawy niechemicznymi metodami ochrony i ich nawożenia, równolegle wykorzystując w swoich działaniach preparaty chemiczne w precyzyjnie dawkowanej ilości, adekwatnej do potrzeb gleby i roślin.

Dzięki racjonalnej aplikacji środków, jakość produktów ze zrównoważonych upraw jest bardzo wysoka, a ich negatywny wpływ na środowisko jest znikomy. 

 

Bisteran to preparat idealny do stosowania zgodnie z myślą zrównoważonego rolnictwa.  

Wpływa on na wzrost tolerancji roślin na czynniki stresowe środowiska oraz potęguje ich naturalną odporność na czynniki chorobotwórcze. Co istotne, jego wysoka skuteczność łączy się z bezpieczeństwem i komfortem stosowania. Jest on bezbarwny, bez zapachu, biodegradowalny, nietoksyczny, o szerokim zakresie temperatur i pH, a ponadto nie pozostawia pozostałości w roślinach i nie wymaga okresu karencji. Co więcej, nie jest on środkiem mutagennym.

 

Nie czekaj! Zamów i przEKOnaj się sam!

 

[product id="36, 37, 38, 39, 40, 41" slider="true" autoScrolling="false"]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl