do kasy suma: 0,00 zł

Masz pytania? Prosimy o kontakt:

Zadzwoń do nas+48 34 363 16 98

Dnia 12.02.2019 środek Huwa San TR50 stracił pozwolenie M.R. i R.W. na stosowanie w uprawach i może być stosowany wyłącznie do dezynfekcji powierzchni.

Do stosowania w uprawach roślin dopuszczony jest produkt Bisteran - decyzja M.R.i R.W. nr S-253g/19

Jak działa Huwa San?

 

Sekret skuteczności Huwa Sanu?

 

Bakteriobójcze właściwości srebra są znane od wieków. Obecnie znajduje ono zastosowanie w wielu dziedzinach, takich jak rolnictwo, hodowla zwierząt, czy przetwórstwo spożywcze.

 

Huwa San to innowacyjny preparat, którego unikalna formuła bazuje na nadtlenku wodoru stabilizowanego srebrem. Liczne badania wskazują na dużą efektywność działania połączenia tych dwóch składników. Jony srebra niszczą wiele bakterii, wirusów, grzybów i pleśni poprzez dezaktywację ich łańcuchów oddechowych oraz metabolicznych.

 

Co warto podkreślić - drobnoustroje nie uodparniają się na preparat. Działanie Huwa Sanu i zawartego w nim srebra nie jest ukierunkowane na schorzenie, jak np. w przypadku antybiotyków syntetycznych, lecz na strukturę komórkową. Oparte jest ono na połączeniu układu chemicznego i mechanicznego. Budowa jonów srebra umożliwia im swobodne przepływanie przez ściany komórkowe patogenów. Skuteczność Huwa Sanu oparta jest na trwałym blokowaniu cyklu oddechowego komórki przez jony srebra, a nadtlenek wodoru utlenia wszelkie organiczne formy.

 

W porównaniu do konkurencyjnych produktów - Huwa San nie zawiera w swoim składzie, ani nie uwalnia po zastosowaniu żadnych substancji szkodliwych. Preparat rozkłada się na wodę i tlen, więc nie ma potrzeby, aby go spłukiwać. Oznacza to, że powierzchnie po zastosowaniu Huwa Sanu są chronione przed ponowną infekcją.

 

Wysoka jakość i możliwość szerokiego zastosowania Huwa Sanu przysporzyła mu wielu zwolenników. Zamów i przekonaj się sam!

[product id="42, 43, 44, 45, 46, 47" slider="true" autoScrolling="false"]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl