do kasy suma: 0,00 zł

Masz pytania? Prosimy o kontakt:

Zadzwoń do nas+48 34 363 16 98

Środek Huwa San TR50 nie posiada pozwolenia M.R. i R.W. na stosowanie w uprawach i może być stosowany wyłącznie do dezynfekcji powierzchni.

Do stosowania w uprawach roślin dopuszczony jest produkt Bisteran - decyzja M.R.i R.W. nr S-253g/19

Doświadczenia naszych Klientów
Doświadczenia naszych Klientów

Wszyscy nasi Klienci doskonale znają działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze środka Huwa San TR50. Użytkownicy środka Bisteran doceniają jego skuteczność w minimalizowaniu skutków uszkodzeń roślin i przyśpieszaniu regeneracji a także w ograniczaniu bakterioz i chorób grzybowych jakie nierzadko dotykają uprawy.  

Część naszych klientów, która wnikliwie obserwuje swoje plantacje zaobserwowała także jeszcze inne, dla nas zaskakujące, skutki działania środka Bisteran. W ostatnim czasie mieliśmy mnóstwo doniesień od użytkowników, którzy regularnie stosują Bisteran, że nasz preparat oprócz potwierdzonych badaniami i pozwoleniami właściwości przyczynił się do znacznej redukcji insektów w uprawach. Jak zaobserwowano wrażliwość na Bisteran wykazują między innymi takie szkodniki jak mszyca, przędziorek czy misecznik. Pierwsze wzmianki o takim działaniu otrzymaliśmy już kilka lat temu kiedy po 2-3 krotnym zastosowaniu środka w uprawie róż zaobserwowano zgrubienie epidermy (skóry) roślin i nieomal całkowitą likwidacje mszyc.  Działanie wspomagające likwidacje insektów zaobserwowała również wiodąca polska firma uprawiająca borówkę, która na swoich plantacjach zarówno w gruncie jak i pod osłonami regularnie stosuje Bisteran dolistnie i doglebowo. Jak podsumował technolog prowadzący uprawy dzięki programowi stosowania środka Bisteran w 2018 r zredukowano ilość insektów w uprawie borówki wysokiej o 70%. Kompleksowy program oparty na bez karencyjnym i  bez pozostałości w plonach środku Bisteran pozwolił zredukować zastosowanie konwencjonalnych ŚOR o prawie 65%. Działanie na owady zauważono również na plantacji szpinaku w ubiegłym roku. Miseczniki zginęły w uprawie leszczyny podczas gdy jeden z naszych klientów wykonywał zabieg na plantacji mający na celu zabezpieczenie ran po cięciu sadu. Osoby, które zgłosiły nam swoje obserwacje twierdzą, że działanie na mszyce i roztocza jest skuteczne a jednocześnie Bisteran nie szkodzi on pszczołom i owadom zapylającym. Oczywiście są to dodatkowy efekty  działania preparatu. Zauważają go plantatorzy, którzy stosują preparat profilaktycznie w regularnych odstępach czasowych oraz przestrzegają zalecanych zasad wykonywania zabiegów. 

Takie obserwacje i uwagi napływające do naszej firmy potwierdzają tylko wyjątkowość preparatu Bisteran, oraz pokazują bezpieczny dla konsumenta i rolnika kierunek w jakim mogą podążać producenci stosując profilaktykę i proekologiczne środki wspomagające uprawy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl